Email, usługi mobilne, portale społecznościowe, rozwiązania marketingowe dla każdego.

Funkcje Email Marketingu

Dlaczego zatrzymujesz się tylko na e-mailu?

Portale społecznościowe, SMSy oraz emaile w jednej aplikacji.

Spraw aby każdy mógł z łatwością przeczytać Twoją wiadomość, aby identyfikował się z Twoją marką oraz kupował Twój produkt. Nie polegaj tylko na jednym kanale kontaktu. Dotrzyj do każdego w jego preferowany sposób.

Funkcje email, SMS, portali społecznościowych

Email, SMS i Serwisy Społecznościowe

 

 

 

Co to jest email marketing?

Jeśli do tej pory jeszcze nie korzystałeś z email marketingu, obejrzyj ten krótki zabawny film a wkrótce zrozumiesz dlaczego powinieneś zacząć z bezpłatnym kontem już dziś.

 

Sprawdź naszą galerię wideo !

 

Free eCourse

 Dowiedz się więcej o e-mail marketingu zapisując się na nasz bezpłatny eKurs - zrób to w dogodnym dla Ciebie czasie i uzyskaj nasz certyfikat!

What is email marketing? If you are not doing any email marketing yet, check out this fun video to understand why you need to start with a free account today!
 
 

Create your free bulk mail account - GraphicMail

Od kiedy zaczęliśmy używać GraphicMail jako nasze główne narzędzie marketingowe, uzyskaliśmy możliwość wysyłania e-maili z większą łatwością — a wszystko to w super cenie. Łatwość obsługi oprogramowania pozwala nam skupić się na przekazie marketingowym i utrzymać większą ilość kontaktów do naszych klientów.

Rebecca K.
CMO, Team Sports Planet

Dzięki narzędziom oferowanym przez GraphicMail, jako firma mediowa oraz wydawnictwo mamy możliwość sprawdzenia, których reklamodawców kierować do dalszych ofert.

Michael Hurst
Marketing Manager, Middle East Health

Nasi Klienci